• Değerlerimiz

  Değerlerimiz

  Değerlerimiz

  Gülbahçesi Eğitim Kurumları olarak manevi disipline sahip, insan haklarına saygılı, sorgulayan, araştıran, görev ve sorumluluklarını bilen ve yerine getiren, özgüveni yerinde, kendini tanıyan, yeniliklere açık, mutlu, sağlıklı, çevre sorunlarına duyarlı, üretken, başarılı bireyler yetiştiririz.

  Gülbahçesi Eğitim Kurumları öğrencilerini her yönüyle tanıyarak, onların becerilerinin gelişmesi için uygun ortamların hazırlanmasında katkıda bulunur.

  Gülbahçesi Eğitim Kurumları tarafından sunulan eğitim kalitesinin, oluşturulan eğitim ortamının ve alanında tecrübeli eğitmenlerin kalitesinden geleceğine inandığımız için, kurumumuzda çalışma ve sürekli öğrenmeyi önde tutmamız dışında, adil, güvenilir, şeffaf, sevgi ve saygıya dayalı eğitim ve öğretime önem veririz.

  Gülbahçesi Eğitim Kurumlarıöğrencilerin ortaya koyduğu performansları yakından takip ederek onların bilgi birikimlerini ve yeteneklerini sürekli inceler ve gerektiğinde iyileştirmeler yapar.

  Eğitim-öğretim hizmetlerini yenilikçi uygulamaları takip ederek yürüten Gülbahçesi Eğitim Kurumları, diğer kuruluşlara yol gösterici ve onlara ışık tutucu bir kurum olmak amacıyla sürekli kendini geliştiren ve teknolojik gelişmeleri yakında takip eden bir kurum olma özelliği göstermektedir.

 • Bize Ulaşın

  Rahime Akyol
  Gülbahçesi Anaokulu

  0 (346) 228 3 228

  Halil İbrahim Geneş
  Gülbahçesi Anaokulu

  0 (346) 227 1 227

  Yahyabey
  Gülbahçesi Anaokulu

  0 (346) 224 0 571
 • E-Bülten

  *adınız soyadınız

  *e-posta adresiniz(ör:example@gmail.com)